Počet návštev: 2202740

ZRPŠ

Bližšie k škole, bližšie k rodičom

Pod týmto heslom sa dňa 18.10.2023 uskutočnilo stretnutie Rady rodičov Združenia rodičov a priateľov školy pri ZŠ v Cíferi a vedenia ZŠ Cífer.

Cieľom programu "Bližšie k škole, bližšie k rodičom" je reštart aktivít nášho občianskeho združenia a ich priblíženie rodičom a priateľom, ako aj vedeniu školy.

Na stretnutí sa zástupcovia ZRPŠ a vedenia školy dohodli na jednoznačnej podpore jediného a spoločného občianskeho združenia "ZRPŠ".

Dohodli sa tiež na vzájomnej, užšej spolupráci a väčšej podpore, ktorá sa v najbližšom období prejaví najmä v nasledujúcich oblastiach:

• Integrácia ZRPŠ do systému Edupage - platby príspevkov rodičov priamo cez Edupage.
  • Vlastná správa záložky ZRPŠ na webovej stránke školy, čím sa zefektívni informovanosť rodičov o aktivitách OZ.
  • ZRPŠ zriadi v školskom roku 2024/2025 prioritný „fond hygienického štandardu" a pri plánovaní výdavkov bude prioritne prihliadať na jeho plnenie.

V nadchádzajúcom období, Vás budeme intenzívnejšie informovať o činnosti nášho združenia prostredníctvom facebookovej  stránky  „Zrps Cifer“. Budeme vďační za každú spätnú väzbu, ako aj návrhy, nápady na zlepšenie nášho OZ.

A group of people standing together

Description automatically generated

Rada rodičov Združenia rodičov a priateľov školy pri ZŠ v Cíferi a vedenie ZŠ Cífer

Oznam o výške príspevku rodičov pre školský rok 2021/2022